O nas

PRZYSTAŃ CZYSTYCH SERC

Internet jest pełen portali randkowych, ale jak nie trafić na „miłosne” oszustwo lub kogoś kto tylko będzie chciał bawić się Twoimi uczuciami? Niezależnie od wieku, od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną, złamane serce boli tak samo. Nauczeni doświadczeniami z przeszłości, ostrożnie wybieramy miejsca, w których szukamy bratniej duszy. Mając na celu dobro samotnych żagli, które dołączyły do naszej Przystani Czystych Serc, stworzyliśmy godne zaufania miejsce w Internecie. Znajdziesz tu indywidualne profile użytkowników ze zdjęciami, każde z kont jest weryfikowane na etapie rejestracji. Możecie mieć pewność, że tu znajdziecie grono wartościowych przyjaciół.

Przystań Czystych Serc to w pełni funkcjonalny portal Internetowy. Korzystając z możliwości, jakie stwarza, możecie Państwo: tworzyć i na bieżąco modyfikować własny profil użytkownika, kontaktować się z innymi użytkownikami za pomocą wewnętrznej poczty, aktywnie promować swój profil na portalu, codziennie otrzymywać informacje o nowych osobach, które przyłączyły się do społeczności Przystani.

Przystań Czystych Serc jest dla tych, którzy pragną nie ustawać w wysiłkachi chcą nawiązać nowe znajomości, poznać przyjaciół, a nawet znaleźć miłość swojego życia.

Masz prawie 25 lat

range-img

Teraz już na poważnie myślisz, żeby założyć rodzinę. Jak dotąd, ani w czasach nauki szkolnej, ani na studiach nie dane Ci było spotkać odpowiedniej osoby. Może już pracujesz. Widzisz, że Twoi rówieśnicy: znajomi, przyjaciele jadą już "dwuśladami". Wydaje Ci się, że okazji jakby coraz mniej. Dawniej - żeby nawiązać nowe znajomości, poznać przyjaciół, znaleźć drugą połowę - młodzież chodziła na zabawy. Dziś takie zadania spełnia Internet. Różnie się o Internecie mówi. Wiele osób dosłownie wpadło w sieć toksycznych uwikłań. Nie należy jednak generalizować. Hasło czystości serca, którym wita Cię nasz portal o czymś jednak mówi, do czegoś zobowiązuje...

Masz przekroczoną trzydziestke.

range-img

Było to niecałe trzy lata temu. Wierzyć się nie chce, jak ten czas leci. Ani się człowiek obejrzał. W pracy jako taka stabilizacja. Wiadomo, żeby nie wypaść z gry, trzeba się dokształcać: szkolenia, konferencje, nadgodziny.... I dla kogo to wszystko ?! W ciągu tygodnia jakoś się o tym nie myśli. Ale gdy przyjdzie niedziela… Nie ma z kim pójść na spacer, czy nawet do kościoła. W święta jest najgorzej. Szczególnie, gdy bliscy życzą Ci... wiadomo czego. Wiesz, że mówią to ze szczerego serca, ale jednak coś kłuje w dołku…

Jesteś osobą po czterdziestce.

range-img

Twoje najbliższe otoczenie być może uznało, że w sprawach matrymonialnych możesz liczyć już tylko na cud. Nie mówią Ci tego wprost. Nawet od czasu do czasu podsuną jakąś kandydaturę. Tak, ale oni mają swoje życie, a Ty swoje. Jakoś musisz sobie radzić. Nie poddajesz się. W skrytości serca dobrze wiesz, że również o Tobie mówią znane słowa z Księgi Rodzaju: „Nie jest dobrze, żeby człowiek był sam”. Żaden wiek nie jest nieodpowiedni dla znalezienia miłości życia. Owszem miłość jest jak wino: im starsza tym lepsza.

Po pięćdziesiątce.

range-img

Po sześćdziesiątce … W żadnym wieku życie samotne nie jest chorobą. Wielkim bogactwem w życiu jest po prostu samo życie. Pragniemy je darować z wzajemnością: serce drugiemu sercu. Internet może nam ułatwić odnalezienie się wśród wielu wartościowych osób. Nie zastąpi spotkania, ale też nie taki jest cel. Do Przystani Czystych Serc wpływa tylko na jakiś czas. Zacumujesz. Zaokrętujesz z bratnią duszą i wypłyniesz w realną rzeczywistość - być może już nie jako samotny biały żagiel, ale jako wielomasztowa fregata...

W każdym wieku można czuć się młodym. Nawiązać nowe znajomości. Zaprzyjaźnić się. Spotkać swoją drugą połowę...Przystań Czystych Serc jest jak najbardziej dla Ciebie. Przystań na to.

angle-up