Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

Dla mnie samego ważny jest pokój i spokój. Moje wykształcenie piekarza i praca w ochronie, to trochę tak jak dwie najważniejsze sprawy dla świata: chleb i pokój. Sam jestem z natury człowiekiem bardzo spokojnym i nawet czasem nieśmiałym. Jestem mężczyzną uczciwym i o dobrym sercu i mogę powiedzieć, że zwyczajnym miłym facetem, który także lubi się śmiać i niestety palę. Cenię ludzi, którzy potrafią wysłuchać drugiego człowieka, natomiast nie podobają mi się takie ludzkie przywary jak zazdrość, kłótliwość. Czas wolny lubię spędzać pracując wokół domu, kosić trawę i trochę majsterkować przy samochodzie. Mam psa owczarka kaukaskiego i kotka. Poza tym lubię też odpoczywać, najchętniej nad jeziorem, ale także interesuje mnie poznawanie nowych miejsc i lubię tańczyć. Słucham dobrej muzyki, która zawsze poprawia mi humor, a gdy mam czas to oglądam ciekawe filmy. Autorytetem dla mnie są moi rodzice i dlatego sam chciałbym założyć szczęśliwą rodzinę, to znaczy mieć kochaną żonę i wspaniałe dzieci i oczywiście żyć długo i szczęśliwie. Myślę, że ważna jest w rodzinie szczerość, zaufanie i wierność. Chciałbym poznać pannę, lub pannę z dzieckiem, kobietę miłą, spokojną, uczciwą, która lubi dobrą kuchnię i dobrą muzykę. Oczywiście powinna mieć „coś" w sobie, może to być skromność, uśmiech, życzliwość, albo coś innego, co dotknie mojego serca.