Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

Pomimo przeżytych już lat młodości, jestem młoda duchem, ciekawa życia, świata i ludzi oraz pełna nadziei na przyszłość. Jestem daleka od zachwytu nad sobą, ale cieszę się, że jestem dzieckiem Bożym i że Bóg kocha mnie taką, jaką jestem i kiedy pamiętam o tym, to mam radość w sercu, chęć i siłę do pracy nad sobą. Jestem matką dwóch dorosłych synów. Podobają mi się ludzie, którzy są wrażliwi na drugiego człowieka, chętniej słuchają niż mówią, a nade wszystko umieją zachować spokój w trudnych sytuacjach. Bardzo cenię u siebie i innych radość i zdolność rozwijania swoich pasji i talentów. Jestem plastykiem, a zatem lubię podziwiać przyrodę, jak i przenosić jej piękno na płótno. Cenię sobie także ład i uporządkowanie, jak również czystość i estetykę. Lubię też czytać poezję, książki, które pomagają rozwijać się duchowo, a także chętnie gotuję i piekę ciasta. Staram się wszystko lubić to, co robię, ponieważ wtedy lżej się pracuje i ma się radość z wykonywanej pracy. Chciałabym na co dzień „bardziej słuchać Boga niż ludzi” i przeżyć godnie resztę mojego życia. Marzę, aby spotkać człowieka, który mnie pokocha (i to z wielką wzajemnością) i będzie moim mężem. Wierzę, że taka miłość pomaga razem wzrastać, a także radować się każdym dniem darowanym przez Boga.