Zarejestruj się

Teraz dokonujesz darmowej rejestracji swojego konta osobistego w naszej Przystani. Wierzymy, że znajdziesz wśród nas prawdziwą przystań dla swoich ideałów, nadziei i wszystkich dobrych pragnień, które nosisz w sercu...

Wskazówki

W polu adres e-mail, podaj adres którego najczęściej używasz. E-mail nie będzie podawany innym Uczestnikom. Na podany adres e-mail zostanie wysłany unikatowy link, dzięki któremu będziesz miał(a) możliwość samodzielnego dokonania wstępnej aktywacji Twojego konta.

UWAGA: Wszystkie pola są obowiązkowe.

Galeria portretówportret słowem malowany

Moje zainteresowania zawodowe to elektromechanika i fizyka. Jestem konkretnym człowiekiem, który ma swoją niezależność duchową, a także podoba mi się moja odwaga osobista i upór. Przyznaję, że czasami bywam chwiejny. U ludzi natomiast doceniam wielkoduszność, trzeźwość umysłu, a także mądrość życiową. Drażni mnie natomiast naiwność i nieumiejętność rozsądnego myślenia, a także małostkowość i małoduszność. Jestem osobą niepalącą i nie chcę, aby palono w mojej obecności, podobnie rzecz ma się z alkoholem, sam nie piję, a zatem absolutnie wykluczone pijane towarzystwo. Wolny czas spędzam najchętniej uprawiając kulturę fizyczną, ćwiczenia sprawnościowe pływanie. Lubię także przechadzki i gawędziarstwo. Mogę też powiedzieć, że lubię śpiew i taniec. Zdecydowanie natomiast nie lubię marnować czasu przed telewizorem. Interesują mnie programy historyczne, przyrodnicze. W radiu słucham audycje o tematyce społecznej, narodowej, a także muzykę. W domu nie mam zwierząt, ale za to koło domu jest dużo ptaków i nawet ścielą gniazda w pobliskich zaroślach. Szukam żony. Chciałbym poznać kobietę, która będzie dobrą żoną, dbającą o siebie i męża.